Menu

Red Bus šodien un rīt gaidīs jūs Playground Festivāla pieturā, lai nogādātu piedzīvojumiem, aktivitātēm un mūzikas bagātā nedēļas nogalē!!!

Red Bus šodien un rīt gaidīs jūs Playground Festivāla pieturā, lai nogādātu piedzīvojumiem, aktivitātēm un mūzikas bagātā nedēļas nogalē!!!

“Red Bus” parūpējies par transporta iespējām, tiem, kam nav sava transporta. Dodies uz t/p “Alfa”, uzmeklē speciāli izveidoto Playground Festivāla pieturu un uzrādot derīgu festivāla ieejas biļeti “Red Bus” nogādās ikvienu uz festivāla teritoriju.
Plānotie atiešanas laiki: 
Piektdien: 19:00 / 21:30
Sestdien: 10:00 / 13:00 / 17:00 / 20:00 

Kamēr gaidīsiet pieturā – garlaicīgi nebūs! Varēs pārbaudīt savas balansa spējas uz Balance Board un tie, kas vēlēsies piešaut asumiņu šai aktivitātei – varēs uzspēlēt Jenga spēli, stāvot uz Balance Board.

“Red Bus” will take care of transport options for those who do not have their own transport. Go to t/p “Alfa”, look up the specially created Playground Festival stop and with a valid festival ticket “Red Bus” bus will take you to the festival site.

Scheduled departure times:
Friday: 7:00pm / 9:30pm
Saturday: 10:00am / 1:00pm / 5:00pm / 8:00pm

While waiting at the stop – you won’t be bored! Everyone will be able to test their ability to balance on the Balance Board, and those who want to take a challenge – we invite you to play Jenga game while standing on the Balance Board.! It’s fun!

6 years, 5 months ago Comments Off on Red Bus šodien un rīt gaidīs jūs Playground Festivāla pieturā, lai nogādātu piedzīvojumiem, aktivitātēm un mūzikas bagātā nedēļas nogalē!!!