Menu

REKLĀMA AUTOBUSOS

Kādas ir reklāmas iespējas uz Red Bus autobusiem un to salonos?

Reklāma uz transporta līdzekļa un tā salonā ir ērts veids kā ātri popularizēt Jūsu uzņēmuma vizuālo tēlu plašākai sabiedrībai un nostiprināt agrāk reklamētās informācijas iegaumēšanu. Turklāt, šīs reklāmas efektivitāte ir iedarbīgs līdzeklis potenciālo patērētāju uzmanības piesaistīšanai.

 

Kādas ir reklāmas iespējas uz autobusu virsbūves?

  • Reklāma uz Red Bus autobusu virsbūves.

Piedāvājam Jūsu uzņēmumam gan izveidot reklāmu, gan izvietot(uzlīmēt) to uz mūsu autobusu virsbūves. Reklāma uz autobusa sānu daļas vairāk būs redzama kājām gājējiem, bet reklāma autobusa aizmugurē saistīs braucēju uzmanību, tādēļ reklāmdevējam ir iespēja izvēlēties piemērotāko reklāmas laukumu potenciālo klientu piesaistei. Šis ielu reklāmas veids tiek uztverts kustībā un nodrošina reklāmas pārvietošanos plašākā reģionā, līdz ar to šai reklāmai piemēroti būs lakoniski un kodolīgi saukļi, logotips, zīmējums vai fotogrāfija.

 

Kādas ir reklāmas iespējas autobusu salonā?

  • Reklāma autobusu salonā uz sēdekļu atzveltnes aizmugurējās daļas.

Tā ir A4 formāta reklāma, kura atrodas vien 30 cm. attālumā no pasažiera, tādēļ nevar tikt nepamanīta.Tas dod iespēju reklāmdevējam veidot vēstījumu, kurš sastāv gan no fotogrāfijas, gan teksta daļas, reklamēt produktus, pasākumus, atlaides, jaunumus u.t.t.

  • Reklāma monitorā ir videoreklāma vai fotoreklāma monitoros, kas atrodas visiem pasažieriem redzamajā autobusu priekšpuses panelī. Šis efektīvais reklāmas veids sevi jau pierādījis ar augstu uzmanības piesaistes procentu un pētījumi liecina, ka reklāmu autobusu monitoros pasažieris ne tikai pamana, bet arī noskatās vairākas reizes! Vislabprātāk pasažieri skatās dažādu izklaides informāciju – kino jaunumus, informāciju par dažādiem pasākumiem, sporta vai atpūtas klubiem, tūrisma jaunumus utml.

Par reklāmas iespējām un cenām lūdzam sazināties ar mūsu sadarbības partneriem
reklāmas aģentūru

„Fly art”
tālrunis: 67 40 30 40
e-pasts: flyart@flyart.lv
www.flyart.lv
Baltā iela 3/9, 3.st., 301.kab.,
Rīga«b/c FORUMS».

uzlimes_berniem_ar_kids_taxi

collect_pins_here_resizable_lv

reklāma taksometros